LD39150PT25-R פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 3,711
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 2,225
גיליון נתונים
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.5A ‎PPAK‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LD39150PT25-R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7791-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD39150PT25-R
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A PPAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
2.5 mA
PSRR
65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
1
מארז‏ / תיבה
5‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (4‏ מוליכים + לשונית)
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז ההתקן של הספק
‎PPAK‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V