LD3985M33R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-3504-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-3504-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-3504-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD3985M33R
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LD3985M33R דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
150 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
250 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V