LDK120M18R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA SOT-23-5 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LDK120M18R דגמים |
קטגוריה | זרם - רגיעה (Iq) 60 µA |
יצרן | זרם - הספקה (מקס') 100 µA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz) |
סטטוס החלק פעיל | פונקציות בקרה אפשור |
תצורת יציאה | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר |
סוג היציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
מספר המייצבים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - כניסה (מקס') 5.5V | מארז / תיבה SC-74A, SOT-753 |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 1.8V | מארז ההתקן של הספק SOT-23-5 |