LDK130C33R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-13705-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-13705-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-13705-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LDK130C33R
תיאור
IC REG LIN 3.3V 300MA SOT-323-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA SOT-323-5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LDK130C33R דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
60 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
120 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V