LDK130M33RY
מק"ט מוצר של DigiKey
497-17800-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-17800-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-17800-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LDK130M33RY
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
LDK130M33RY דגמים
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג היציאה
דירוג
לרכב
מספר המייצבים
1
הרשאה
AEC-Q100
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V