LDK220C27R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-14820-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-14820-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-14820-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LDK220C27R
תיאור
IC REG LIN 2.7V 200MA SOT-323-5
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA SOT-323-5
מודלים EDA/CAD
LDK220C27R דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
90 µA
PSRR
55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
13.2V
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.7V