LDL112PV33R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-15218-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-15218-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-15218-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LDL112PV33R
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 6-DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.2A ‎6-DFN (3×3)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LDL112PV33R דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
70 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
400 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
57dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, זרם אחורי
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
‎6-VDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V