LDL212PV33R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-19548-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-19548-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-19548-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LDL212PV33R
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 6-DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.2A ‎6-DFN (2×2)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LDL212PV33R דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
380 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
380 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
87dB ~ 50dB (120Hz ~ 100kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, נעילת תת-מתח (UVLO)
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
18V
מארז‏ / תיבה
‎6-WFDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V