LE33CD-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-8342-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-8342-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-8342-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LE33CD-TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LE33CD-TR דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
1 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
3 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
18V
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V