LF33ABDT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-5225-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-5225-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-5225-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LF33ABDT-TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA DPAK
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LF33ABDT-TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
1 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
12 mA
סטטוס החלק
פעיל
PSRR
80dB ~ 65dB (120Hz ~ 65dB)
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
16V
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V