LF33ABDT-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA DPAK |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LF33ABDT-TR דגמים |
קטגוריה | זרם - יציאה |
יצרן | זרם - רגיעה (Iq) 1 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 12 mA |
סטטוס החלק פעיל | PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 65dB) |
תצורת יציאה | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר |
סוג היציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
מספר המייצבים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - כניסה (מקס') 16V | מארז / תיבה 3-252-TO, DPAK (2 מוליכים + לשונית), 63 SC |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V | מארז ההתקן של הספק DPAK |