SCT015W120G3-4AG אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 30
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 30
גיליון נתונים
תעלת N 1200 V 129A (Tc) W‏673‏ (Tc‏) חור מעבר TO-247-4
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SCT015W120G3-4AG
מק"ט מוצר של DigiKey
497-SCT015W120G3-4AG-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SCT015W120G3-4AG
תיאור
TO247-4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SCT015W120G3-4AG דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
167 nC @ 18 V
יצרן
Vgs (מקס')
+22V, -10V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3512 pF @ 800 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
W‏673‏ (Tc‏)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1200 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
15V, 18V