SCT018H65G3-7
מק"ט מוצר של DigiKey
497-SCT018H65G3-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-SCT018H65G3-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-SCT018H65G3-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SCT018H65G3-7
תיאור
SICFET N-CH 650V 95A H2PAK-7
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 650 V 55A (Tc) 385W (Tc) הרכבה משטחית H2PAK-7
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏27‏, A‏30‏, V‏18‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.2‏ ב-mA‏5‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
79.4 nC @ 18 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
+18V, -5V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2124 pF @ 400 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
385W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
650 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
H2PAK-7
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
15V, 18V