SCT040W120G3-4
מק"ט מוצר של DigiKey
497-SCT040W120G3-4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SCT040W120G3-4
תיאור
SILICON CARBIDE POWER MOSFET 120
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 1200 V 40A (Tc) 312W (Tc) חור מעבר TO-247-4
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.2‏ ב-mA‏5‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
56 nC @ 18 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
+18V, -5V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1329 pF @ 800 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
312W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1200 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-247-4
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
15V, 18V