SCT1000N170
מק"ט מוצר של DigiKey
SCT1000N170-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SCT1000N170
תיאור
HIP247 IN LINE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 1700 V 7A (Tc) 96W (Tc) חור מעבר HiP247™
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SCT1000N170 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
13.3 nC @ 20 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
+22V, -10V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
133 pF @ 1000 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
96W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1700 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
HiP247™
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
20V