SMA6J10A-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-5915-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-5915-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-5915-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA6J10A-TR
תיאור
TVS DIODE 10VWM 19.6VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
19.6V מלחץ184A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMA6J10A-TR דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
184A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
10V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
11.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
19.6V