SMBJ18CA-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-6512-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-6512-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-6512-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ18CA-TR
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
29.2V מלחץ21.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ18CA-TR דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
21.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
20V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V