SMBJ24A-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-3140-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-3140-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-3140-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ24A-TR
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.9V מלחץ16A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ24A-TR דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
16A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V