SMBJ40CA-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-6516-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-6516-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-6516-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ40CA-TR
תיאור
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
64.5V מלחץ9.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ40CA-TR דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
9.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
40V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
44.4V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
64.5V