SMC50J15A
מק"ט מוצר של DigiKey
497-SMC50J15A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMC50J15A
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ205A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMC50J15A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
205A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V (מקס')
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V