STB30NF20L
מק"ט מוצר של DigiKey
497-13392-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-13392-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-13392-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STB30NF20L
תיאור
MOSFET N CH 200V 30A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 200 V 30A (Tc) 150W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
מודלים EDA/CAD
STB30NF20L דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
65 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1990 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
150W (Tc)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V