STB75NF20
מק"ט מוצר של DigiKey
497-5957-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-5957-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-5957-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STB75NF20
תיאור
MOSFET N-CH 200V 75A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 200 V 75A (Tc) 190W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
מודלים EDA/CAD
STB75NF20 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
84 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3260 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
190W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V