STB80NF03L-04T4
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7952-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-7952-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STB80NF03L-04T4
תיאור
MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 80A (Tc) 300W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
מודלים EDA/CAD
STB80NF03L-04T4 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏1‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
110 nC @ 4.5 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5500 pF @ 25 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
300W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-60°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V