STB80NF03L-04T4 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 30 V 80A (Tc) 300W (Tc) הרכבה משטחית D2PAK |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | STB80NF03L-04T4 דגמים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V1 ב-µA250 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 110 nC @ 4.5 V |
סדרה | Vgs (מקס') ±20V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 5500 pF @ 25 V |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | פיזור הספק (מקס') 300W (Tc) |
סוג FET | טמפרטורת פעולה -60°C ~ 175°C (TJ) |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 30 V | מארז ההתקן של הספק D2PAK |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז / תיבה |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 4.5V, 10V | מספר מוצר בסיס |