STD18NF25
מק"ט מוצר של DigiKey
497-10299-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-10299-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-10299-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STD18NF25
תיאור
MOSFET N-CH 250V 17A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 250 V 17A (Tc) 110W (Tc) הרכבה משטחית DPAK
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STD18NF25 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
29.5 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1000 pF @ 25 V
Digi-Reel®
פיזור הספק (מקס')
110W (Tc)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
250 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
DPAK
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V