STD60NF55LT4
מק"ט מוצר של DigiKey
497-15669-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-15669-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-15669-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STD60NF55LT4
תיאור
MOSFET N-CH 55V 60A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 55 V 60A (Tc) 100W (Tc) הרכבה משטחית DPAK
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STD60NF55LT4 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
56 nC @ 5 V
סדרה
Vgs (מקס')
±15V
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1950 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
100W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
55 V
מארז ההתקן של הספק
DPAK
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V