STD6N60M2 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
קיים במלאי: 92
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
onsemi
קיים במלאי: 3,396
onsemi
Infineon Technologies
Infineon Technologies
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
תעלת N 600 V 4.5A (Tc) 60W (Tc) הרכבה משטחית DPAK