STD7N60M2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET N-CH 600V 5A DPAK |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 600 V 5A (Tc) 60W (Tc) הרכבה משטחית DPAK |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | STD7N60M2 דגמים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V4 ב-µA250 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 8.8 nC @ 10 V |
סדרה | Vgs (מקס') ±25V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 271 pF @ 100 V |
סטטוס החלק פעיל | פיזור הספק (מקס') 60W (Tc) |
סוג FET | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 600 V | מארז ההתקן של הספק DPAK |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז / תיבה |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 10V | מספר מוצר בסיס |