STD7N60M2
מק"ט מוצר של DigiKey
497-13941-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-13941-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-13941-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STD7N60M2
תיאור
MOSFET N-CH 600V 5A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 5A (Tc) 60W (Tc) הרכבה משטחית DPAK
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STD7N60M2 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
8.8 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±25V
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
271 pF @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
60W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
DPAK
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V