STGD10NC60KDT4
מק"ט מוצר של DigiKey
497-6183-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-6183-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-6183-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STGD10NC60KDT4
תיאור
IGBT 600V 20A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT 600 V 20 A 62 W הרכבה משטחית DPAK
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STGD10NC60KDT4 דגמים
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
STMicroelectronics
מטען שער
19 nC
סדרה
Td (on/off) @ 25°C
17ns/72ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תנאי בדיקה
390V, 5A, 10Ohm, 15V
סטטוס החלק
פעיל
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
22 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
600 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
20 A
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם קולט בפולסים (Icm)
30 A
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.5‏ ב-V‏15‏, A‏5‏
מארז ההתקן של הספק
DPAK
הספק - מקס'
62 W