STGE200NB60S
מק"ט מוצר של DigiKey
497-6731-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STGE200NB60S
תיאור
IGBT MOD 600V 200A 600W ISOTOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT מודול יחיד 600 V 200 A 600 W הרכבה בשלדה ISOTOP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STGE200NB60S דגמים
קטגוריה
זרם - קיטעון קולט (מקס')
500 µA
יצרן
STMicroelectronics
קיבוליות כניסה (Cies‏) @ Vce
1.56 nF @ 25 V
סדרה
הוספות
סטנדרטי
אריזה
צינור
תרמיסטור NTC
לא
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
תצורה
יחיד
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
600 V
מארז‏ / תיבה
SOT-227-4, miniBLOC
זרם - קולט (Ic) (מקס')
200 A
מארז ההתקן של הספק
ISOTOP
הספק - מקס'
600 W