STGW40H120DF2
מק"ט מוצר של DigiKey
497-14715-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STGW40H120DF2
תיאור
IGBT TRENCH FS 1200V 80A TO-247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT Trench Field Stop 1200 V 80 A 468 W חור מעבר TO-247-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STGW40H120DF2 דגמים
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
STMicroelectronics
מטען שער
187 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
18ns/152ns
סטטוס החלק
פעיל
תנאי בדיקה
600V, 40A, 10 Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
488 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
80 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
160 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.6‏ ב-V‏15‏, A‏40‏
מארז ההתקן של הספק
TO-247-3
הספק - מקס'
468 W