STGW40H120F2
מק"ט מוצר של DigiKey
497-STGW40H120F2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STGW40H120F2
תיאור
IGBT TRENCH FS 1200V 80A TO-247
תיאור מפורט
IGBT Trench Field Stop 1200 V 80 A 468 W חור מעבר TO-247-3
מודלים EDA/CAD
STGW40H120F2 דגמים
קטגוריה
אנרגיית מיתוג
1mJ (מופעל), 1.32mJ (מופסק)
מטען שער
158 nC
סטטוס החלק
פעיל
Td (on/off) @ 25°C
18ns/152ns
תנאי בדיקה
600V, 40A, 10 Ohm, 15V
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
80 A
זרם קולט בפולסים (Icm)
160 A
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.6‏ ב-V‏15‏, A‏40‏
הספק - מקס'
468 W