STGW40M120DF3
מק"ט מוצר של DigiKey
497-STGW40M120DF3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STGW40M120DF3
תיאור
IGBT TRENCH FS 1200V 80A TO-247
תיאור מפורט
IGBT Trench Field Stop 1200 V 80 A 468 W חור מעבר TO-247-3
מודלים EDA/CAD
STGW40M120DF3 דגמים
מטען שער
125 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
35ns/140ns
תנאי בדיקה
600V, 40A, 10 Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
355 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
80 A
זרם קולט בפולסים (Icm)
160 A
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.3‏ ב-V‏15‏, A‏40‏
הספק - מקס'
468 W