STGWA30M65DF2
מק"ט מוצר של DigiKey
497-15842-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STGWA30M65DF2
תיאור
IGBT TRENCH FS 650V 60A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT Trench Field Stop 650 V 60 A 258 W חור מעבר TO‏-247 מוליכים ארוכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STGWA30M65DF2 דגמים
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
STMicroelectronics
מטען שער
80 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
31.6ns/115ns
סטטוס החלק
פעיל
תנאי בדיקה
400V, 30A, 10Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
140 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
650 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
60 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
120 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2‏ ב-V‏15‏, A‏30‏
מארז ההתקן של הספק
TO‏-247 מוליכים ארוכים
הספק - מקס'
258 W