STH150N10F7-2
מק"ט מוצר של DigiKey
497-14979-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-14979-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-14979-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STH150N10F7-2
תיאור
MOSFET N-CH 100V 110A H2PAK-2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 110A (Tc) 250W (Tc) הרכבה משטחית 2‏-PAK‏2‏H‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STH150N10F7-2 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
117 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
8115 pF @ 50 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
250W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
2‏-PAK‏2‏H‏
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V