STIEC45-26AS
מק"ט מוצר של DigiKey
497-10630-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-10630-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-10630-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STIEC45-26AS
תיאור
TVS DIODE 26VWM 45VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
45V מלחץ500A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STIEC45-26AS דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
45V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
500A (8/20µs)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
28.9V