STL10N3LLH5
מק"ט מוצר של DigiKey
497-11843-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-11843-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-11843-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STL10N3LLH5
תיאור
MOSFET N-CH 30V 9A POWERFLAT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 9A (Tc) 2W (Ta), 50W (Tc) הרכבה משטחית ‎PowerFlat™‎ (3.3×3.3)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STL10N3LLH5 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
6 nC @ 4.5 V
סדרה
Vgs (מקס')
±22V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
900 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
2W (Ta), 50W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
מארז ההתקן של הספק
‎PowerFlat™‎ (3.3×3.3)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V