STL42P4LLF6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-15478-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-15478-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-15478-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STL42P4LLF6
תיאור
MOSFET P-CH 40V 42A POWERFLAT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 40 V 42A (Tc) 75W (Tc) הרכבה משטחית ‎PowerFlat™‎ (5×6)‎
מודלים EDA/CAD
STL42P4LLF6 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
22 nC @ 4.5 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2850 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
75W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
מארז ההתקן של הספק
‎PowerFlat™‎ (5×6)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V