STLQ015M28R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-16675-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-16675-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-16675-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STLQ015M28R
תיאור
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
STLQ015M28R דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
1.7 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
2.4 µA
PSRR
40dB ~ 15dB (1kHz ~ 100kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.8V