STLQ020J18R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-17712-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-17712-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-17712-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STLQ020J18R
תיאור
IC REG LIN 1.8V 200MA 4-FLIPCHIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎4 מגעי בליטה בצידו האחד של המארז (FlipChip)‏ (0.77×0.77)‎
מודלים EDA/CAD
STLQ020J18R דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
1 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
150 µA
PSRR
52dB ~ 45dB (100Hz ~ 10kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
4-UFBGA, FCBGA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V