STLQ50C50R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-5818-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-5818-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-5818-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STLQ50C50R
תיאור
IC REG LINEAR 5V 50MA SOT-323-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 50mA SOT-323-5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STLQ50C50R דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
5 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
6 µA
סטטוס החלק
פעיל
PSRR
30dB (120Hz)
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
12V
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
5V