STM32L011F4U6TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-17478-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-17478-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-17478-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L011F4U6TR
תיאור
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20UFQFPN
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎16KB (16K × 8)‎ FLASH ‎20-UFQFPN (3×3)‎
מודלים EDA/CAD
STM32L011F4U6TR דגמים
גודל EEPROM
‎512 × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
‎2K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.65V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 7x12b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz