STM32L011F4U6TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20UFQFPN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 רכיבים משובצים IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K × 8) FLASH 20-UFQFPN (3×3) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | STM32L011F4U6TR דגמים |
קטגוריה | גודל זיכרון תכנות |
יצרן | סוג זיכרון תכנות FLASH |
סדרה | גודל EEPROM 512 × 8 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | גודל RAM 2K × 8 |
סטטוס החלק פעיל | מתח - הספקה (Vcc/Vdd) 1.65V ~ 3.6V |
ניתן-לתכנות ב-DigiKey לא מאומת | ממירי נתונים A/D 7x12b |
מעבד ליבה ARM® Cortex®-M0+ | סוג מתנד פנימי |
גודל ליבה 32-Bit | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |
מהירות 32MHz | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |