STM32L031F4P3
מק"ט מוצר של DigiKey
497-16805-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L031F4P3
תיאור
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎16KB (16K × 8)‎ FLASH 20-TSSOP
מודלים EDA/CAD
STM32L031F4P3 דגמים
גודל EEPROM
‎1K × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
‎8K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מהירות
32MHz