STM32L031G6U7 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
STMicroelectronics
קיים במלאי: 2,425
גיליון נתונים
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎32KB (32K × 8)‎ FLASH ‎28-UFQFPN (4×4)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
STM32L031G6U7
מק"ט מוצר של DigiKey
497-16807-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L031G6U7
תיאור
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 28UFQFPN
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STM32L031G6U7 דגמים
גודל EEPROM
‎1K × 8‎
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)
מהירות
32MHz