STM32L031K6T7
מק"ט מוצר של DigiKey
497-16269-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L031K6T7
תיאור
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎32KB (32K × 8)‎ FLASH ‎32-LQFP (7×7)‎
מודלים EDA/CAD
STM32L031K6T7 דגמים
גודל EEPROM
‎1K × 8‎
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)
מהירות
32MHz