STM32L031K6U6TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-18807-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-18807-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-18807-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L031K6U6TR
תיאור
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32UFQFPN
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎32KB (32K × 8)‎ FLASH ‎32-UFQFPN (5×5)‎
מודלים EDA/CAD
STM32L031K6U6TR דגמים
גודל EEPROM
‎1K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz