STM32L051C8T3
מק"ט מוצר של DigiKey
497-15204-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L051C8T3
תיאור
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎64KB (64K × 8)‎ FLASH ‎48-LQFP (7×7)‎
מודלים EDA/CAD
STM32L051C8T3 דגמים
גודל EEPROM
‎2K × 8‎
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.65V ~ 3.6V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מהירות
32MHz