STM32L052K8U6 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
STMicroelectronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎64KB (64K × 8)‎ FLASH ‎32-UFQFPN (5×5)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
STM32L052K8U6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-17494-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L052K8U6
תיאור
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32UFQFPN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STM32L052K8U6 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל EEPROM
‎2K × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
‎8K × 8‎
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.65V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 10x12b; D/A 1x12b
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M0+
סוג מתנד
פנימי
גודל ליבה
‎32-Bit
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz